Apinutriv Organik Perga Multivital 220 gr

Ürün Kodu : 63
220,00 TL
 • Organik Perga multiVital arı ekmeği ham bal, polen, keçiboynuzu ve goji berry karışımından oluşan eşsiz bir vitamin deposudur. Arı ekmeği son yılların gözde bitkisel destek ürünü olan keçiboynuzu ve goji berry ile güçlendirilerek, besleyici değeri daha da artırılmıştır. Arı poleni ve arı ekmeği son yıllarda üzerinde en fazla bilimsel çalışma ve araştırma yapılan besleyici ara ürünleri olup bileşimlerinde serbest amino asitler ve vitaminler gibi 200 farklı çeşit bileşik yer almaktadır. Diğer taraftan goji berry içerdiği polisakkaritler ve güçlü antioksidanlar sayesinde serbest radikallerin vereceği zararlar önler. C vitamini deposu olduğu için çok etkili antioksidanlar arasında gösterilir. Yüksek lif içeriği ile dengeli beslenmeye y
Apinutriv
Apinutriv Organik Perga Multivital 220 gr
220,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Ürün Açıklaması: Organik Perga Multivital; arı ekmeği (perga), ham bal, polen, keçiboynuzu ve goji berry (kurt üzümü) karışımından oluşan eşsiz bir vitamin deposudur. Arı ekmeği son yılların gözde bitkisel destek ürünü olan keçiboynuzu (harnup) ve goji berry ile güçlendirilerek, besleyici değeri daha da arttırılmıştır.Arı poleni ve arı ekmeği, son yıllarda üzerinde en fazla bilimsel çalışma ve araştırma yapılan besleyici arı ürünleri olup, bileşimlerinde serbest amino asitler ve vitaminler gibi 200 farklı bileşik yer almaktadır. Diğer taraftan goji berry, içerdiği polisakkaritler ve güçlü antioksidanlar sayesinde serbest radikallerin vereceği zararları önler. C vitamini deposu olduğu için çok etkili antioksidanlar arasında gösterilir. Yüksek lif içeriği ile dengeli beslenmeye yardımcı olur. Son yılların gözde bitkisi keçiboynuzu da, yüksek antioksidan özelliği ile süper bir besin kaynağıdır.

  Kullanımı: Tercihen sabahları aç karnına 1-3 yaş için 0.5-1 çay kaşığı, 4-10 yaş için 2-3 çay kaşığı, yetişkinlerde (11 yaş ve üzeri) ise 1-2 tatlı kaşığı tüketilmesi önerilir.

  Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında (yaklaşık 22 C) ve ağzı kapalı halde muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.