Hakkımızda

Hikayemiz zengin yaylaları ve eşsiz florası ile Türkiye’den doğuyor. 2018 yılında Orka Holding bünyesinde, Ankara Üniversitesi Teknokent’te kurduğumuz Orka Vitals sahip olduğu Apivital, Apinutriv ve Apicare markaları ile en hassas kalite ve hijyen standartları doğrultusunda 100% doğal ve biyolojik aktiviteleri korunmuş arı ürünleri formüle ediyor.

 

Anadolu’nun şifalı bitkilerce zengin yaylalarından tamamen Sözleşmeli ve Kontrollü Üretim Modeli ile elde edilen arı ürünlerimizin her aşaması bilimsel takip altında. Ankara Üniversitesi Teknokent’te alanında uzmanlar tarafından geliştirilmiş Orka Vitals arı ürünleri, Uluslararası Apiterapi Federasyonu tarafından takdim edilen Üstün Kalite Ödülü’ne ve bir çok ulusal ve uluslararası ödüle layık görüldü.

 

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Organik Sertifikasına sahip Orka Vitals ürünleri, alanında uzman akademisyenlerin bilgi, tecrübe ve danışmanlığında bilimsel normlara göre formüle edilerek yüksek teknoloji donanımlı ve organik sertifikalı modern dolum tesislerinde üretilmektedir.

Galeri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.