D-Max 150 ml

Ürün Kodu : 65
290,00 TL
Apinutriv
D-Max 150 ml
290,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Ürün Açıklaması: D-Max (Sıvı Takviye Edici Gıda); perganın (arı ekmeği) çok özel bilimsel biyoteknolojik yöntemlerle ekstrakrasiyonu ve zeytinyağında özütlenmesi ile elde edilen yüksek yararlılıkta üründür. Bileşiminde ayrıca; zengin Omega-3 kaynağı ceviz ve keten tohumu yağı, kabak çekirdeği yağı, çörekotu, biberiye ve nane yağı ile birlikte koenzim Q10 ve Vitamin E yer alır. Arı ekmeğinin bileşiminde önemli esansiyel amino asitler, vitaminler (A, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12, C, D, E, P, H, biyotin, folik asit), çok önemli mineraller, fitohormonlar ve diğer biyoaktif bileşenler yer alır. Koenzim Q10 yağda çözünen, vitamin benzeri yapıda doğal bir maddedir. Ubikinon olarak da adlandırılır ve hücreler arasında elektron taşıma zincirinde önemli bir faktördür. D-Max takviye edici gıda zengin biyoaktif bileşimi sayesinde hafıza ve beyin fonksiyonları için gerekli besinlerin sağlanmasına çok önemli katkılar sağlar.

  Kullanımı: 4-10 yaş grubu çocuklar için günde iki defa aç karnına 2,5’er ml tüketilmesi, yetişkinler için (11 yaş ve üzeri) günde iki defa yemeklerden önce 5’er ml (birer ölçek) tüketilmesi önerilir.

  Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında (yaklaşık 22 C) ağzı kapalı halde muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.