Apinutriv C Vitaminli Propolisli Boğaz Pastili 30 Adet

Ürün Kodu : PA001
190,00 TL
 • Ana etken madde olarak bileşiminde saf propolis ile birlikte ham bal, polen, ekinezya, vitamin C ve çinko içeren, emilerek tüketilebilen doğal bir üründür. Propolis, çeşitli bitkilerin yaprak, gövde ve tomurcuklarından işçi arılarca toplanıp, kovan sterilizasyonu ve petek hijyeni için kullanılan, reçinemsi, koyu renkli ve acımsı bir maddedir. Arılar, son derece yüksek antioksidan ve antimikrobiyal özellikteki propolisi, dışardan gelebilecek her türlü enfeksiyonlara ve zararlılara karşı kovanlarını korumak için kullanırlar. Uygun tekniklerle aktif bileşimine zarar verilmeden çözünmüş p ropolis, nar suyundan80 kat fazla antioksidan içerir. Propolis pastil ayrıca, bileşiminde yer alan vitamin C, çinko ve ekinezya ekstresi ile birlikte
Apinutriv
Apinutriv C Vitaminli Propolisli Boğaz Pastili 30 Adet
190,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Ürün Açıklaması: Propolisli pastil (Takviye Edici Gıda); ana etken madde olarak bileşiminde saf propolis ile birlikte ham bal, polen, ekinezya, vitamin C ve çinko içeren, emilerek tüketilebilen doğal bir üründür. Propolis, çeşitli bitkilerin yaprak, gövde ve tomurcuklarından işçi arılarca toplanıp, kovan sterilizasyonu ve petek hijyeni için kullanılan, reçinemsi, koyu renkli ve acımsı bir maddedir. Arılar, son derece yüksek antioksidan ve antimikrobiyal özellikteki propolisi, dışardan gelebilecek her türlü enfeksiyonlara ve zararlılara karşı kovanlarını korumak için kullanırlar. Uygun tekniklerle aktif bileşimine zarar verilmeden çözünmüş propolis, nar suyundan 80 kat fazla antioksidan içerir. Propolis pastil ayrıca, bileşiminde yer alan vitamin C, çinko ve ekinezya ekstresi ile birlikte yılın her dönemi güvenle tüketilebilecek süper bir besin, eşsiz bir takviye edici gıdadır.

  Kullanımı: Yetişkinlerde (11 yaş ve üzeri) günlük 2-3 pastil tüketilmesi tavsiye edilir. Özel durumlarda 3-4 pastil tüketilebilir.

  Saklama Koşulları: Serin ve ağzı kapalı halde muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.