Apivital Organik Alkolsüz Bio Propolis 50 ml

Ürün Kodu : APVT-1001
230,00 TL

Apivital
Apivital Organik Alkolsüz Bio Propolis 50 ml
230,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Ürün Açıklaması: Bio Propolis (organik propolis içeren takviye edici gıda); bileşiminde saf propolis (% 25) ve zerdeçal ekstresi içeren eşsiz biyoaktif bir üründür. Bio Propolis, saflaştırılmış Anadolu propolisinin çok özel bilimsel biyoteknolojik yöntemlerle ekstraksiyonu ve zeytinyağıçörek otu yağında özütlenmesi ile elde edilen yüksek yararlılıkta organik propolis içerir. İçeriğindeki biyoaktif bileşenler maksimum ölçüde korunmuştur. Bileşiminde alkol ve türevi hiçbir zararlı katkı maddesi içermez. Propolis, çeşitli bitkilerin yaprak, gövde ve tomurcuklarından işçi arılarca toplanıp, kovan sterilizasyonu ve petek hijyeni için kullanılan, reçinemsi ve acımsı bir maddedir. Arılar, son derece yüksek antioksidan ve antimikrobiyal özellikteki propolisi, dışardan gelebilecek her türlü enfeksiyon ve zararlılara karşı kovanlarını korumada kullanırlar. İyi çözünmüş propolis, nar suyundan 80 kat fazla antioksidan içerir. Yukarıda verilen bilgiler arı ürünlerinin genel özellikleridir. Orka Vitals®Arı Ürünleri % 100 doğal ve tertemiz olup, T.C. Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü tarafından KALİTESİ GÜVENCE altındadır. İLAÇ DEĞİLDİR. Doktor kontrolü ve tedavileri aksatılmamalıdır.

  Kullanımı: Çocuklar için (4-10 yaş) günlük 1.25 ml (25 damla), yetişkinler için (11 yaş ve üzeri) 2.50 ml (50 damla) yemek öncesi tüketilmesi önerilir. Polene alerjisi olanlar ve iki yaşından küçük çocukların kullanımına uygun değildir. Hamile ve emziren anneler mutlaka doktora danışmalıdır.

  Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında (yaklaşık 22 °C) ağzı kapalı halde muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.