Apinutriv Organik Perga Multisport 220 gr

Ürün Kodu : KPS200/001
290,00 TL
 • Organik Perga multiSport arı ekmeği ile birlikte ham bal, polen, arı sütü ve özel herbal karışımdan oluşan bu değerli ürün, özellikle sporcular ve günlük enerji ihtiyacı yüksek olanlar için hazırlanmış süper besin, son derece zengin bir karbonhidrat kaynağıdır. Bileşiminde amino asitler ve proteinler ile birlikte çok miktarda ve türde vitaminler ve mineraller yer alır. Üstün özellikleri ve eşsiz bileşimi nedeniyle arı ürünleri insan vücudunun günlük ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve besin elementlerinin büyük ölçüde sağlar. Özellikle yüksek enerji ve performans gerektiren durumlarda günlük enerji ve alınması gereken besin ihtiyacı da artar. Perga multiSport zengin besleyici özelliği ile bilimsel normlara göre özel hazırlanmış ve güven
Apinutriv
Apinutriv Organik Perga Multisport 220 gr
290,00 TL
 • Ürün Açıklaması
  Ürün Açıklaması: Organik Perga Multisport; arı ekmeği (perga) ile birlikte ham bal, polen, arı sütü ve özel herbal (bitkisel) karışımdan oluşan bu değerli ürün, özellikle sporcular ve günlük enerji ihtiyacı yüksek olanlar için hazırlanmış süper besin, son derece zengin bir karbonhidrat kaynağıdır. Bileşiminde amino asitler ve proteinler ile birlikte çok miktarda ve türde vitaminler ve mineraller yer alır. Üstün özellikleri ve eşsiz bileşimi nedeniyle arı ürünleri insan vücudunun günlük ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve besin elementlerini büyük ölçüde sağlar. Özellikle yüksek enerji ve performans gerektiren durumlarda günlük enerji ve alınması gereken besin ihtiyacı da artar. Perga multisport zengin besleyici özelliği ile bilimsel normlara göre özel hazırlanmış ve güvenle tüketilebilecek bir gıdadır. Tamamen doğal olan bu ürün, bileşiminde hiçbir katkı maddesi içermez.
  Kullanımı: Tercihen sabahları aç karnına 1-3 yaş için 0.5-1 çay kaşığı, 4-10 yaş için 0.5-1 tatlı kaşığı, yetişkinlerde (11 yaş ve üzeri) ise 2-3 tatlı kaşığı tüketilmesi önerilir.
  Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında (yaklaşık 22 C) ağzı kapalı halde muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz.
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.