Apivital Organik Arı Ekmeği (Perga) 80 gr

Ürün Kodu : PG80/001
Yorum Yap (2)
230,00 TL

Apivital Organik Perga, yüksek yaylaların eşsiz poliflora ortamından elde edilen tamamen yerli ve organik üretim bir üründür.

Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü tarafından kalitesi güvence altında olup, bilimsel uzman ekip gözetiminde saflığı korunarak hijyenik koşullarda tüketime hazır

Apivital
Apivital Organik Arı Ekmeği (Perga) 80 gr
230,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Ürün Açıklaması: Organik Arı Ekmeği (Perga) Eşsiz Anadolu yöresinin tertemiz şifalı florasından tamamen sözleşmeli ve kontrollü üretim modeli ile üretilmektedir. Saflığı ve doğal hali korunan perga, bilimsel normlara göre tüketime hazır hale getirilmiştir. Arı ekmeği (perga); arıların doğadan özenle topladığı polenleri ve nektarı kendi salgıladıkları özel enzimlerle fermente ederek (mayalayarak) ürettikleri %100 doğal besindir Bileşiminde esansiyel amino asitler, enzimler karbonhidratlar, çok miktarda ve türde vitaminler (A, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12, C, D, E, P, H, biyotin, folik asit), çeşitli mineraller, fitohormonlar, pigmentler ve sayısız biyoaktif bileşikler yer alır. Son derece yüksek antioksidan ve besleyici özelliğe sahiptir. İçeriğindeki çok miktardaki yararlı bakteri ve bileşikler sayesinde normal polene göre en az üç kat daha yüksek biyo emilime sahip olup, vücutta tamamı kolayca sindirilebilir.

  Kullanımı: Sabahları aç karnına 2-3 yaş için 2-3 adet, 4-10 yaş için 4-6 adet, yetişkinlerde (11 yaş ve üzeri) ise 8-10 adet tüketilmesi önerilir.

  Saklama Koşulları: Buzdolabında ağzı kapalı halde muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.