Apivital Organik Polen 100 gr

Ürün Kodu : PL120/001
150,00 TL

Apivital Organik Arı Poleni sözleşmeli üretim modeli ile özel olarak üretilmektedir. Yüksek yaylaların eşsiz poliflora ortamında her türlü kalıntıdan uzak hammaddeler toplanarak elde edilmektedir. Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü tarafından kalitesi güvence altındadır. Bilimsel uzman ekip gözetiminde saflığı korunarak hijyenik koşullarda tüketime hazırlanmaktadır. 


Apivital
Apivital Organik Polen 100 gr
150,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Ürün Açıklaması: Organik Arı Poleni; şifalı endemik bitkilerce zengin Anadolu’nun tertemiz yörelerinden sözleşmeli ve kontrollü üretim modeli ile elde edilmektedir. Saflığı ve doğal hali korunan poliflora arı poleni, uzman ekip gözetiminde özenle tüketime hazırlanmakta, kalite özellikleri titizlikle takip edilmektedir. Son derece zengin protein ve vitamin kaynağı olan polen; arıların binlerce farklı çiçekten toplayarak kovana getirdikleri, bitkinin erkek üreme organı olan bitki özüdür. Yüksek antioksidan ve antimikrobiyal özelliğe sahip olan polende tam 22 çeşit amino asit, çok sayıda ve türde mineral, enzim, pigment, karbonhidrat ve fermente ürünler bulunur. Yapısında bulunan zengin fenolik madde ve flavonoidler ile doğal bir antioksidandır. Büyüme ve gelişme için günlük alınması gereken vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran doğal bir besindir.

  Kullanımı: Günlük polen tüketimi 1-3 yaş için 2-3 gr, 4-10 yaş için 3-6 gr, yetişkinlerde (11 yaş ve üzeri) 9-12 gr tüketilmesi önerilir (1 çay kaşığı polen = 3 gr, 1 tatlı kaşığı polen = 6 gr).

  Saklama Koşulları: Buzdolabında ağzı kapalı halde muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.