Apivital Organik Arı Sütü ve Krem Bal 220 gr

Ürün Kodu : KBAS200/001
370,00 TL

Apivital Organik Arı Sütü Krem Bal; krem formunda ham bal ve arı sütünün bilimsel normlara göre ideal karışımından oluşmaktadır.

Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü tarafından kalitesi güvence altındadır. Bilimsel uzman ekip gözetiminde doğal özelliği korunarak tamamen hijyenik koşullarda tüketime hazırl

Apivital
Apivital Organik Arı Sütü ve Krem Bal 220 gr
370,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Ürün Açıklaması: Organik Arı Sütlü Krem Bal; saflığı ve doğal hali korunan ham bal ile taze arı sütünün bilimsel normlara göre ideal karışımından oluşmaktadır. İçerdiği etki derecesi yüksek arı sütü üstün bir gıda ve son derece değerli bir arı ürünüdür. Karışımda kullanılan ham çiçek balı ise Ülkemizin şifalı endemik bitkilerce zengin eşsiz tertemiz yörelerinden tamamen sözleşmeli ve kontrollü üretim modeliyle üretilmektedir. Bilimsel normlara göre geliştirilen bu ürün, tamamen organik ve katkısızdır. Çok değerli bir besin olan arı sütünün elde edilmesi son derece zordur. Muhafazası soğuk zincir gerektiren arı sütü, bal ile karıştırıldığında üstün özelliklerini daha iyi korur. Krem bal ile karıştırılarak bozulması önlenen arı sütünün bileşiminde; proteinler, karbonhidratlar, vitaminler, zengin aminoasitler, enzimler, lipitler, mineraller ile besleyici ve bağışıklığı düzenleyici daha pek çok aktif madde yer alır.

  Kullanımı: Tercihen sabahları aç karnına 1-3 yaş için 0.5-1 çay kaşığı, 4-10 yaş için 2-3 çay kaşığı, yetişkinlerde (11 yaş ve üzeri) ise 1-2 tatlı kaşığı tüketilmesi önerilir.

  Saklama Koşulları: Buzdolabında ağzı kapalı muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz. Metal kaşık kullanmayınız.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.